Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Let op: voorlopig laatste keer dat deze Radersma wordt aangeboden!
Mooie zeefdruk van Jan Radersma uit 1990. Mooi strak ingelijst en achter passepartout. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 198 uit een oplage van 200.
Afmetingen: 69cm x 76cm (incl. lijst), 46cm x 49cm (binnen passepartout)
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper, 15 euro binnen Nederland).
Heure de début | 27-4-2014 à 21:41 |
Heure de fin | 3-5-2014 à 21:41 |