Titel: Zonder titel
Jaartal: 1981
Afmetingen lijst: 88 cm breed bij 63 cm hoog
Oplage: eenmalig. Prachtig werk opgebouwd uit olieverf en krijt met de krachtige lijnen en natuurtinten waar Jan Radersma zo bekend om is
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf met krijt op papier
Ingelijst: Ja, in witte houten lijst
Conditie: In goede staat
Bezorging: In overleg
Verzendkosten Nederland: 8,15 euro, aangetekend
Verzendkosten Belgie: 26,65 euro, aangetekend
Heure de début | 23-11-2016 à 16:34 |
Heure de fin | 7-12-2016 à 16:34 |