Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1989 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
incl. cadre | 74 x 89 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Sierhuis verkreeg voor zijn werk de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst, de Thérèse van Duyl-Schwartze portretprijs en een eervolle vermelding bij de Prix de Rome. In 2002 werd hij Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Hij brengt veel zomers door in Spanje. Zijn passie voor de flamenco heeft invloed op veel van zijn werken.
État | État neuf |
Zowel het werk als de lijst (nieuw) zijn in perfecte staat. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-1-2021 à 17:59 |
Heure de fin | 7-2-2021 à 20:18 |