Mogens Andersen - Composition abstraite 1967
Herman van Swanevelt - Trois gravures présentant des défauts mineurs
Pieter Lessing - Grande toile colorée moderne = signée - avec certificat.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1973 |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 77 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Mooie hommage van Jan Sierhuis aan Picasso. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (162/190). In zeer goede conditie, enkel een paar minieme kreukjes aan de randen en hoeken (zie o.a. foto’s signatuur).
Afmetingen: 77cm x 56cm
Heure de début | 14-1-2021 à 11:26 |
Heure de fin | 18-1-2021 à 19:30 |