Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 25 x 17 cm (h x l) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets van Jan Sirks, van de kade van Rotterdam.
Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd.
Afmetingen incl passepartout: H40 xb30cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b17 cm.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk is in goede staat. De passepartout om het werk heen is verkleurd en daar zitten plakresten op. Mooi ingelijst, met nieuw passepartout, valt dit niet meer op. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 5-3-2019 à 12:56 |
Heure de fin | 18-3-2019 à 22:20 |