Joan Miro - Lithographie offset couleur. Affiche : SALA SAN PRUDENCIO de 1986
Francisco Larez - RELIEF SANS TITRE GRAVÉ 1965
Bert Menco - Juteractions / 3 figurines
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 36 x 26 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
mooie ets van Jan Sirks van de kade van Rotterdam.
Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd.
Afmetingen voorstelling: H25 x b17 cm.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ets is in zeer goede staat. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 22-9-2018 à 21:28 |
Heure de fin | 5-10-2018 à 20:29 |