Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets : 31 x 44 cm.
Ets, zuurvrij passe-partout en lijst : 50 x 62 cm.
Ets is zuurvrij en zuurvrij passe-partout in zeer goede staat, lijst heeft wat gebruikssporen.
en
Ets : 31 x 41,5 cm.
Ets, zuurvrij passe-partout en lijst : 51 x 60 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in zeer goede staat.
================================================================================
Jan Sirks (Rotterdam, 23 februari 1885 - Zeist, 11 maart 1938) was een Nederlands graficus, die zich toelegde op het schilderen, aquarelleren, tekenen en etsen van de havens van Rotterdam, dieren, stadsgezichten en landschappen in een romantisch realistische stijl. Sirks was medeoprichter van de Rotterdamse kunstenaarsgroep "De Branding". Ondanks het feit dat Sirks autodidact was, was hij een van de weinige Rotterdammers die in de kunstwereld een relatief goed bestaan heeft gehad.
Le lot se trouve à | Roelofarendsveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-2-2017 à 20:06 |
Heure de fin | 9-2-2017 à 20:06 |