Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Reeuwijk.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 16 x 30 cm. Met zuurvrij passe-partout en lijst : 31 x 45 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij p.p. en lijst zijn in goede staat.
================================================
Jan Sirks (1885-1938)
Rotterdams schilder, graficus en etser, liet zich onder meer inspireren door de oude Rotterdamse binnenstad, de haven en de drukte langs de waterkant
Jan Sirks werd op 23 februari 1885 in Rotterdam geboren als de derde zoon van Aletta Oostveen en Laurens Sirks, beambte bij de Hollandsche IJzeren Spoorweg Maatschappij. Al op jonge leeftijd bleek Jan over een opmerkelijk talent voor tekenen te beschikken. In 1915 hield hij in Utrecht zijn eerste tentoonstelling. Uit zijn keuze blijkt zijn veelzijdigheid: er waren etsen van dieren, stadsgezichten, landschappen en bosgezichten.
Als rechtgeaarde Rotterdammer had hij zich bovendien laten inspireren door de oude binnenstad en de drukte op de rivier en langs de waterkant.
Le lot se trouve à | Roelofarendsveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-6-2017 à 16:40 |
Heure de fin | 14-7-2017 à 20:40 |