Armando - Giclée couleur GESTALT IV --- SIGNÉE À LA MAIN - SEULEMENT 30 EXEMPLAIRES !
Marino Marini - VERSEAU. 1980 (1978)
Vincent Haddelsey - Lithographie couleur SADDLE UP Signée à la main
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Ingekleurde tekening met potlood en krijt van Jan Sluijters. Volgens de omschrijving achterop is het werk gemonogrammeerd en gedateerd “’07”. Waarschijnlijk in oranje krijt en door de kleur van het papier (vergeeld) kan ik het niet lezen (want kleurenblind). Anderen zien het wel staan of zien iets staan. Eerder geveild als onderdeel bij een kavel van twee stuks bij P. Brandt in Amsterdam in 1964 onder catalogus nummer 296. Zie ook de omschrijving achterop zoals afgebeeld op foto 5.
Afmetingen: 39cm x 20cm (incl. passe-partout), 25cm x 8cm (binnen passe-partout)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).