Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho, gesigneerd in de steen rechtsonder.
Beeldmaat 33 x 23 cm. Bladmaat 37 x 25 cm. Losbladig.
Bijvoegsel van "De Groene Amsterdammer".
Jan Sluijters is geboren te 's Hertogenbosch in 1881 en overleden te Amsterdam in 1957.
Heure de début | 28-12-2015 à 17:27 |
Heure de fin | 6-1-2016 à 20:32 |