Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1937 |
Technique | Lithographie |
Style | Impressionniste |
Sujet | Nu |
Dimensions | 35 x 25.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 64 x 52 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 25 |
Kleurenlitho, gesigneerd in potlood en nogmaals met initialen in de steen. Gedateerd 1937.Dit is nummer 15 van 25 in potlood gesigneerde exemplaren. Ook gesigneerd door de tekstschrijver G. Knuttel.
Afmetingen: 35 cm x 25,5 cm. Fraai ingelijst, 64 cm x 52 cm. Voorzien van zgn Museum, UV-werend glas.
Jan Sluijters 1881-1957. Een van de belangrijkste Nederlandse kunstenaars uit de vorige eeuw. Sluijters schilderde naast landschappen en stadsgezichten vooral veel portretten. Hij is vooral bekend om zijn vrouwenportretten, al of niet naakt.,
geen aan/opmerkingen | |||
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-3-2020 à 13:44 |
Heure de fin | 9-3-2020 à 20:35 |