Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Technique | Céramique |
Dimensions | 7 x 7 x 6 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Peper en zout stel van Jan Snoeck.
Jan Snoeck - geboren 1927 te Rotterdam Koninklijke Academie Den Haag. Bekend van zijn vrolijke figuren in keramiek, staal, en schilderwerk.
Afmetingen: 7 cm x 7 cm x 6 cm (h x b x d). Promotie artikel van justitie (200 jaar justitie). Het peper en zout stel is onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 17-9-2019 à 10:58 |
Heure de fin | 28-9-2019 à 20:19 |