Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1996 |
Dimensions | 15 x 22 cm (h x l) |
incl. cadre | 16 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie, kleurrijke zeefdruk van Jan Snoeck in de primaire kleuren die zo kenmerkend voor hem zijn
Handgesigneerd met potlood, genummerd
Prachtig gelijst in houten lijst met passepartout
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Le lot se trouve à | Obbicht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-7-2020 à 8:09 |
Heure de fin | 17-7-2020 à 18:38 |