Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1927 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Religieux |
Dimensions | 27 x 20 cm (h x l) |
incl. cadre | 43 x 33 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Johannes Theodorus (Jan) Toorop, ook: Jean Theodor Toorop, (Poerworedjo (Nederlands-Indië), 20 december 1858 – Den Haag, 3 maart 1928) was een van de belangrijkste Nederlandse beeldend kunstenaars uit de periode 1880-1910. Aanvankelijk schilderde hij in impressionistische stijl, maar via het pointillisme ontwikkelde hij zich tot symbolistisch schilder. Ook was hij actief als portrettekenaar en ontwierp hij keramiek, reclame-affiches en boekbanden. De Nederlandse art nouveau wordt vaak met zijn werk geassocieerd. In de laatste twintig jaar van zijn leven was hij sterk rooms-katholiek geïnspireerd. Hij was de vader van Charley Toorop, grootvader van de kunstenaar Edgar Fernhout en de cineast John Fernhout en overgrootvader van Rik Fernhout - vier generaties kunstenaars.
Conditie: Beschadigd
Stijl: Art Nouveau | Jugendstil
Thematiek: Maria Magdalena met Kind
Kleur: Monochroom
Materiaal: Ets op papier
Lijst: Eenvoudige zwarte houten lijst met passe-partout
Dimensies werk: 27x20 cm
Dimensies lijst: 43x33x3 cm
RKD: GeregistreerdÉtat | |||
État | Endommagé | ||
Bevlekt en gescheurd (hersteld) | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Brunssum, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Brunssum, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-2-2021 à 0:06 |
Heure de fin | 10-3-2021 à 22:10 |