Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1928 |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Dimensions | 35 x 27 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Complete portfolio met zeven collotypes, een voorloper van de lithografische (offset) druk, uitgegeven door Vorst & Tas bij Jan Toorop’s overlijden in 1928. Alle zeven, losbladige, collotypes op speciaal papier, met gestempelde signatuur van Toorop, in potlood genummerd (70/250), en met blindstempel van de uitgever. De meeste zijn ook in de plaat gesigneerd en sommige ook in de plaat gedateerd. Elke afzonderlijke collotype in afzonderlijke omslag met titel op geschept papier van Van Gelder & Zonen. Deze uitgave is exemplaar nummer 70 uit een totale oplage van 250 stuks.
Volledige uitgaven van dit werk zijn zeer zeldzaam omdat de losbladige collotypes vaak los verkocht werden (en nog steeds verkocht worden). Dit exemplaar is in redelijk goede conditie; het titelblad is zeer sterk verkleurd (zie foto) en alle bladen van geschept papier hebben last van foxing. De collotype bladen zelf zijn gek genoeg in veel mindere mate aangetast door foxing (en in het beeld nog weer minder, soms zelfs totaal niet), waarschijnlijk door het soort papier.
Afmetingen: 35cm x 27cm (portfolio), 32cm x 24cm (afzonderlijke collotype bladen)
État | Raisonnable | ||
Het titelblad is zeer sterk verkleurd (zie foto) en alle bladen van geschept papier hebben last van foxing. De collotype bladen zelf zijn gek genoeg in veel mindere mate aangetast door foxing (en in het beeld nog weer minder, soms zelfs totaal niet), waarschijnlijk door het soort papier. | |||
Heure de début | 1-3-2019 à 22:52 |
Heure de fin | 11-3-2019 à 21:52 |