Rembrandt van Rijn - -d'après : Portrait d'Andries de Graeff, maire d'Amsterdam
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
JAN TOOROP
DE MIJNWERKER
LITHO OP PAPIER IN DE MAAT 35 X 38 CM
Gesigneerd in de plaat
GEKADERD IN ORGINELE LIJSTJE UIT DE JAREN 30 IN DE MAAT 39 X 42 CM
GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND
1 EURO START