Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige, sprekende litho / isografie van Jan Toorop uit 1912.
Het is een afbeelding van Christus, gesigneerd in de druk én (zeldzaam voor dit werk) door de kunstenaar in inkt midden boven nogmaals gesigneerd.
Het betreft hier de originele afmeting van 37,4 bij 50,7 cm.
Achter een zuurvrije pasepartout en glas in een lichte houten Barth-lijst. Het geheel verkeerd in een perfecte staat! De lijst meet 50 bij 65 cm.
Het heeft de voorkeur het kunstwerk te komen ophalen, maar het kan uiteraard ook zeer stevig verpakt verzonden worden.
Heure de début | 3-7-2016 à 13:05 |
Heure de fin | 10-7-2016 à 19:05 |