Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een koperdiepdruk van Jan Toroop gesigneerd en met tekst op achterkant lijst (zie foto) studie getekend met krijt en pastel in 1900
Dit is tekening No.4 van de 6 tekeningen die zijn gereproduceerd van het origineel van Toorop in koperdiepdruk door drukkerij "VADA"te wageningen 1966.
Afmetingen werk: 33.5 x 27 cm met lijst, 42.5 x 35 cm. litho in zeer goede staat!
Rechtsonder Signatuur Toroop 1900.
Jan Toorop (1858-1928) behoort met Van Gogh en Mondriaan tot de belangrijkste Nederlandse kunstenaars uit de periode rond 1900. Ze oriënteerden zich op de nieuwste, internationale ontwikkelingen in de beeldende kunst en wisten op hun beurt andere kunstenaars te inspireren. Zo was Toorop bijvoorbeeld een grote inspiratiebron voor Gustav Klimt.
Heure de début | 31-5-2016 à 20:09 |
Heure de fin | 6-6-2016 à 8:14 |