Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Twee prachtige, originele schetsen in potlood, 19x19 cm, toe te schrijven aan Lodewijk Schelfhout of Jan Toorop. Toorop's signatuur is vaag rechtsonder op een tekening te zien. In 1954 heeft Albertine Schelfhout-van der Meulen al het niet gesigneerde werk van haar echtgenoot van een atelierstempel voorzien (zie foto 4). op de voorzijde danwel achterzijde. Echter niet deze twee tekeningen. En dat wijst weer in de richting van Jan Toorop.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Oudwoude, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | OUDWOUDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-12-2017 à 13:45 |
Heure de fin | 8-1-2018 à 13:45 |