Titel: Omroepen: De Tros
Gesigneerd: achterzijde
Afmetingen werk: 120/150 cm
Afmetingen geheel: 120/150 cm
Ingelijst: ja
Materiaal: Acrylaat op linnen
Conditie
Dit werk heeft aan de achterzijde 2 kleine professionele reparaties.
Garantie:
U heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel met betrekking tot de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken.
Verzendkosten/Ophalen:
Verzending in overleg..
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.
Heure de début | 25-11-2013 à 16:19 |
Heure de fin | 2-12-2013 à 16:19 |