Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Karakteristieke aquarel van Jan van Heel.
Voorstelling van een landschap in groen.
Onder passepartout
Beeldmaat 13,5x10 cm
Passepartoutmaat 24,5x17 cm.
Gesigneerd en gedateerd in pen m.o. 'Jan van Heel' en '51'
Tevens gesigneerd in pen aan achterzijde
Volledig gegarandeerd
Verzending: 5 euro (briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 4-7-2013 à 20:52 |
Heure de fin | 11-7-2013 à 21:02 |