Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho van Jan van Keulen uit 1947. Met potlood gesigneerd rechtsonder en nogmaals gesigneerd rechtsboven in de steen. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 37cm x 33cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 25-8-2016 à 12:03 |
Heure de fin | 4-9-2016 à 11:23 |