Ricardo Carpani - Carlos Gardel (1890-1935)
Antonio Segui - "Vêtements" - sérigraphie couleur
Werner Berges - Sérigraphie couleur FILLE de 1980
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 63 x 48 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho van Jan van Keulen. Titel: Stilleven met bloemen. Afmetingen blad: H63 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b38 cm. Het werk is links onderaan in de druk gesigneerd en rechtsonderaan, handgesigneerd met potlood.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit wat lichte verkleuring langs de witte rand om het werk heen. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 18-5-2020 à 17:38 |
Heure de fin | 5-6-2020 à 19:31 |