Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Een schitterend landschapsschilderij van de kunstenaar Jan van Vuuren. Gesigneerd links onder.
Afmetingen: 41 cm. x 29 cm. ( met lijst ). Conditie board: heel goed. De lijst heeft wat gebruikssporen.
Het schilderij wordt aangetekend verzonden. Afhalen is een optie.
Info:
Er is een monografie over Jan van Vuren verschenen ("Jan van Vuuren Schilder van de Veluwe") bij uitgeverij Van Spijk en is o.a. verkrijgbaar aan de balie van het Gemeentemuseum van Elburg. ISBN 90 6216 479X.
Heure de début | 1-5-2016 à 19:26 |
Heure de fin | 15-5-2016 à 19:26 |