Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Armando - Giclée couleur GESTALT IV --- SIGNÉE À LA MAIN - SEULEMENT 30 EXEMPLAIRES !
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Impressionniste |
Dimensions | 17.5 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 31.5 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets, eigen druk, Voor de heide Blaricum Winter, J. Voerman jr. geigneerd ro, gedateerd 1940, 31,5 x 57, 17,5 x 40,
Dit werk is uitsluitend op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
État | Raisonnable |
Ets vergeeld, licht gebobbeld, passe-partout vergeeld, lijst heeft slijtschade, randbeschadigingen en oppervlaktevuil | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-7-2019 à 11:58 |
Heure de fin | 21-7-2019 à 19:34 |