Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho door Jan Voerman Jr
Voorstelling van bloeiende bloemen
Losbladig, beeldmaat 32x18, bladmaat 37,5x23
Gesigneerd in potlood r.o. 'JVoerman Jr', gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de druk 'JVJr' en '24'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-12-2016 à 9:34 |
Heure de fin | 28-12-2016 à 14:34 |