Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Jan Voerman Jr. 1890-1976
Beroemd lithograaf o.a. van de Verkade albums.
Het Voerman-Museum Hattum / Stedelijk Museum Kampen / Fundatie Museum Zwolle
werken van hem worden aldaar tentoongesteld.
In de Nederlandse waarde bepalende lijst van kunstenaars , door de eeuwen heen,
staat hij vermeld met W 28 / is hoog!
Vermelding in "De Scheen"pag. 526 / De akoun pag. 1464 De Thieme Becker pag. 470
Deze ets / 30x50 incl. linnen passe partout met bruine houten lijst ( zonder glas) 45x70
verzenden ; aantekenen ( zonder glas)
Heure de début | 4-7-2016 à 10:49 |
Heure de fin | 10-7-2016 à 10:49 |