Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Titel: Historische situatie (vertaald)
Techniek: potloodtekening
Afmeting beeld / blad: 50 x 65 cm.
De tekening is bevestigd op een stevig, wit karton, afmeting 60 x 80 cm. en voorzien van een passe-partout, afmeting 70 x 87 cm.
De tekening is gesigneerd op het karton.
Jaar: 1981
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Nijmegen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-10-2019 à 23:14 |
Heure de fin | 27-12-2019 à 13:09 |