Année | 1989 |
Technique | Acrylique |
Sujet | Marine |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 110 x 160 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
LET OP: dit schilderij wordt 100% zeker verkocht. Openingsbod verlaagd van 1400 euro naar 1 euro!
Zeer groot, kleurrijk werk van Jasper Krabbé. Acrylverf op doek, gesigneerd en gedateerd (1989) linksonder, in verso nogmaals gesigneerd en gedateerd. In zeer goede conditie. De foto’s zijn buiten genomen in winterzon, daardoor zijn schaduwen van boomtakken te zien in de foto’s.
Afmetingen: 160cm x 110cm
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Heure de début | 3-6-2019 à 0:00 |
Heure de fin | 17-6-2019 à 19:00 |