Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 61 x 43 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Mooi stilleven van Jasper Krabbé. Een stilleven gebaseerd op de reis (1831-1836) en het boek (1839) van Charles Darwin op de HMS Beagle. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, genummerd (13/100) en met opdracht “voor Hedda met liefs”, ook gesigneerd en gedateerd (‘94) in de plaat. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie, wat kreukjes in de marge onderin die ingelijst met passe-partout niet zichtbaar zijn.
Afmetingen: 61cm x 43cm (blad), 46cm x 31cm (beeld)
Heure de début | 31-1-2020 à 12:15 |
Heure de fin | 14-2-2020 à 19:50 |