Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1989 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Surréaliste |
Dimensions | 22 x 15 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer vroeg werk van Jasper Krabbé. Ets op papier, met potlood gesigneerd en in de plaat gedateerd (25/9/89), met opdracht “voor Job”. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep, Job is haar zoon. In goede conditie, foxing op de achterkant van het blad maar hiervan is niks te zien aan de voorkant.
Afmetingen: 22cm x 15cm (blad), 18cm x 13cm (beeld)
Foxing op de achterkant van het blad maar hiervan is niks te zien aan de voorkant | |||
Extra | Envoi par lettre postale à € 5,- au maximum, à vos propres risques | ||
Heure de début | 15-10-2018 à 0:32 |
Heure de fin | 29-10-2018 à 20:30 |