Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Jean-Paul Franssens, dichter, schilder ...bohemien en boezem vriend van Peter van Straten en A.F. Th.van der Heijden maakte deze litho. Met daarop een van zijn favoriete onderwerpen. Het NAAKT . Gesigneerd en gedateerd 1992
Kunstenaar : Jean-Paul Franssens
titel : naakt
techniek :litho
jaar : 1993
gesigneerd : Jean-Paul Franssens, 1993
Conditie: mint
oplage: 40 ex.
nummer : 9/40
herkomst: galerie Vogtschmidt /Amsterdam
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Leidschendam, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-3-2018 à 16:26 |
Heure de fin | 27-3-2018 à 21:26 |