Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1992 |
Technique | Pastel/Craies |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jean-Paul Franssens, dichter, schilder ...bohemien en boezem vriend van Peter van Straten en A.F. Th.van der Heijden maakte deze prachtige tekening van een huppelend KONIJN. Gesigneerd en gedateerd
Kunstenaar : Jean-Paul Franssens
titel : konijn
techniek : tekening. Krijt en verf
jaar : 1992
gesigneerd : Jean-Paul Fr, 1992
Conditie: mint
herkomst: galerie Vogtschmidt /Amsterdam
VerzendingÉtat | |||
État | État neuf | ||
Mooi KONIJN van Jean Paul Franssens. Kenners weten dat de bladen van Franssens altijd gebruikssporen vertonen en dit blad is daarop geen uitzondering. Herkomst in deze conditie van de galerie Vogtschmidt. De conditie is goed en ik zou daarom toch de conditie van de tekening als " Nieuwstaat" willen omschrijven, echter de gebruikelijke gebruikssporen zijn aanwezig. | |||
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-9-2019 à 13:26 |
Heure de fin | 27-9-2019 à 11:41 |