Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1993 |
Technique | Lithographie |
Sujet | Nu |
Dimensions | 57 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Jean-Paul Franssens, dichter, schilder ...bohemien en boezem vriend van Peter van Straten en A.F. Th.van der Heijden maakte deze litho. Met daarop een van zijn favoriete onderwerpen. Het NAAKT . Gesigneerd en gedateerd 1992
Kunstenaar : Jean-Paul Franssens
titel : naakt
techniek :litho
afmetingen : 57 x 38 cm.
jaar : 1993
genummerd en gesigneerd : Jean-Paul Franssens, 1993
Conditie: mint
oplage: 40 ex.
nummer : 7 /40
herkomst: galerie Vogtschmidt /Amsterdam
Dit is het laatste exemplaar welk ik beschikbaar heb van deze bijzondere litho
VerzendingÉtat | |||
État | État neuf | ||
Grafiek van Jean Paul Franssens is schaars en deze voorstelling is uitgegeven in een oplage van slechts 40 ex. Genummerd/ gesigneerd, nieuwstaat | |||
Le lot se trouve à | Leidschendam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-11-2019 à 14:23 |
Heure de fin | 8-12-2019 à 9:36 |