Kees van Dongen - L'Œuvre Graphique - Catalogue Juffermans
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Complete, bibliofiele uitgave met twaalf begeleidende etsen van Jeanne Bieruma Oosting bij tien gedichten van Charles Baudelaire. De colofon is met pen gesigneerd door Jeanne Oosting, de etsen zijn allen in de plaat gemonogrammeerd. Uitgegeven door De Gaillarde Pers in 1976. Er zijn van dit werk 125 genummerde exemplaren uitgegeven, dit is een ongenummerd exemplaar.
Afmetingen: 41cm x 28cm (portfolio), afmetingen etsen varieren
Volledige uitgaven van dit werk worden steeds schaarser omdat ze gestript worden voor de losse etsen. Dit exemplaar is in uitstekende staat.
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 11-4-2018 à 9:55 |
Heure de fin | 13-9-2018 à 12:04 |