Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Typisch olieverf op doek van Jeanne Oosting. Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 65 x95 cm. Fraai ingelijst met een "Heijdenrijk" lijst. Lijstmaat 82 x 112 cm.
Aan achterzijde een etiket met titel en signatuur van Jeanne Oosting.
Het schilderij is bedoekt.