Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Technique | Livre illustré d'estampes originales |
Dimensions | 31 x 21 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
De vijf Metamorfosen van Ovidius zijn door Jeanne Oosting in de dertiger jaren van de vorige eeuw in Parijs gemaakt. Alle gravures zijn in de plaat gesigneerd. Aanwezig is de originele omslag met titels van de werken en een roze omslag van de collectioneur. Uitvoering op geschept papier.
De titels van de gravures zijn:
Le Jardin des Hesperides / Jason et la Toison d'Or / Golconde / Les Incas / Crésus.
Het geheel is in goede conditie (gebruikssporen).
Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.
Le lot se trouve à | Roermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-5-2018 à 12:13 |
Heure de fin | 13-9-2018 à 13:27 |