Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 42 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, karakteristiek stilleven door Jeanne Bieruma Oosting. Reliëfets met aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en getiteld. In uitstekende conditie. Deze ets zit ook in de collectie van het Rijksmuseum.
Afmetingen: 57cm x 42cm (blad), 41cm x 30cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 15-10-2020 à 16:37 |
Heure de fin | 26-10-2020 à 19:02 |