Mogens Andersen - Composition abstraite 1967
Herman van Swanevelt - Trois gravures présentant des défauts mineurs
Kunstenaar: Jelle Hoogstra (1924-2003)
Titel: Judaspenningen
Techniek: olieverf op paneel
Afmetingen: 64 cm x 48 cm, ingelijst: 75 cm x 60 cm
Werk is in goede staat. Lijst moet vervangen worden.
Hoogstra maakte dit werk tijdens zijn opleiding aan de Kunstakademie van Rotterdam in 1945. Op achterzijde van het werk staat de titel en het jaartal aangegeven. Uniek werk hierdoor.
Heure de début | 5-11-2016 à 15:03 |
Heure de fin | 13-11-2016 à 13:08 |