Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Titel: Zonder titel
Techniek: tekening met gekleurd krijt op bruin papier
Afmeting beeld: 22,5 x 17 cm.
Gesigneerd met krijt
Dit kunstwerk kan in overleg professioneel worden ingelijst door Druktoets lijstenmakerij, Nijmegen.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Jelle Hoogstra begon zijn opleiding aan de academie "kunstoefening" te Arnhem in 1942. Door de oorlogshandelingen moest hij deze opleiding in 1944 staken, maar in 1945 meldde hij zich direct aan de bij Academie van Beeldende Kunsten in zijn nieuwe woonplaats Rotterdam, waar hij zijn diploma teken en schilderen behaalde. In 1953 kreeg hij een aanstelling als stedebouwkundig tekenaar bij de dienst Stadsontwikkeling te Rotterdam. Zijn passie voor tekenen en schilderen bleef echter de boventoon voeren. In zijn vrije tijd maakte hij met zijn werkdrift honderden tekeningen en gouaches: landschappen, stadsgezichten en figuren. De brede penseelstreek, de weloverwogen materiaalkeuze en de kleurschakeringen leiden tot een prachtig geheel. Hoewel hij bij tijd en wijle in het buitenland schilderde, vindt Jelle Hoogstra zijn inspiratie voornamelijk in het Hollandse landschap en in de zichtbare wereld om hem heen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Nijmegen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-3-2017 à 10:20 |
Heure de fin | 26-3-2017 à 20:20 |