Armando - Giclée noir/blanc ES REGNET --- SIGNÉ À LA MAIN - SEULEMENT 25 EXEMPLAIRES !
Armando - Giclée couleur GESTALT IV --- SIGNÉE À LA MAIN - SEULEMENT 30 EXEMPLAIRES !
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Prachtig werk van de Friese kunstenaar Jelle Hoogstra. Gemengde techniek op board of schilderskarton in nette lijst. Gesigneerd en gedateerd (‘91) linksonder. Alles in goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 75cm (incl. lijst), 79cm x 69cm (binnen lijst gemeten)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Heure de début | 17-2-2016 à 16:43 |
Heure de fin | 27-2-2016 à 20:43 |