Prachtig, groot werk van de Friese kunstenaar Jelle Hoogstra. Gouache op dik papier, gesigneerd en gedateerd (‘90) rechtsonder. In strakke, aluminium lijst, alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 81cm x 71cm (incl. lijst), 80cm x 70cm (blad)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
Heure de début | 14-5-2017 à 20:25 |
Heure de fin | 26-5-2017 à 21:25 |