Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Mooi, rauw werk van Jelle Hoogstra, geboren Fries maar van zijn studie tot aan zijn dood werkzaam in Rotterdam. Gemengde techniek op dik papier, gesigneerd en gedateerd (‘89) rechtsonder. In uitstekende conditie, alleen vier punaisegaatjes in uiterste hoeken.
Afmetingen: 50cm x 40cm
ZZRD
Heure de début | 15-10-2018 à 9:52 |
Heure de fin | 29-10-2018 à 22:45 |