Prachtig, karakteristiek werk van de Friese kunstenaar Jelle Hoogstra. Gouache op dik papier, gesigneerd en gedateerd (‘89) linksonder. In uitstekende conditie, alleen vier punaisegaatjes in uiterste hoeken.
Afmetingen: 51cm x 36cm
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 17-3-2017 à 20:48 |
Heure de fin | 1-4-2017 à 20:48 |