Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Crayon |
Dimensions | 13.5 x 9 cm (h x l) |
incl. cadre | 21 x 21 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste potlood tekening van Jeroen Henneman. Afmetingen incl lijst: H21 x b21cm. Afmetingen voorstelling: H13.5 x b9cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Henneman groeide op in Haarlem en studeerde van 1959 tot 1961 aan het Instituut voor Kunstnijverheid in Amsterdam. Aansluitend maakte hij gedurende een lange periode reizen naar België, Frankrijk, Zwitserland en de Verenigde Staten.
Hij woont en werkt in Amsterdam. Zijn meest bekende werk is het monument uit 2006 voor Theo van Gogh, De Schreeuw. Het gedenkteken, dat in 2007 werd onthuld, verbeeldt de vrijheid van meningsuiting en hoe Van Gogh de mond werd gesnoerd. Een ander bekend werk is een portret van prinses Beatrix.
Op 10 april 2015 is op het dak van de Chocoladefabriek in Gouda (verzamelgebouw van o.a de bibliotheek en het streekarchief) door Henneman vervaardigd beeld van de in Gouda geboren dichter Leo Vroman onthuld. 10 april 2015 is de honderdste geboortedag van Vroman.
In zeer goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 5-9-2020 à 21:06 |
Heure de fin | 16-9-2020 à 19:24 |