Année | 1998 |
Dimensions | 120 x 150 cm (h x l) |
incl. cadre | 122 x 152 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig werk van Jeroen Hermkens uit 1998. Titel: 's-Hertogenbosch. Afmetingen voorstelling: H120 x b150cm. Conditie: in zeer goede staat.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Bezorging met een koerier (Swift) is ook mogelijk. De kosten voor Nederland zijn: 87,50. Voor Vlaanderen: 157,50 euro.
Heure de début | 5-3-2019 à 23:55 |
Heure de fin | 17-3-2019 à 20:07 |