Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Johan Buning
"Kustgezicht"
aquarel in zilverkleurige lijst (41x 41 cm, afbeelding 26 x 26 cm).
Johannes Norbertus (Johan) Buning (1893 -1963).
Gesigneerd en gedateerd, Johan Buning '47, middenonder en getiteld (niet duidelijk).
Hiva Oa Art Gallery
Lelybaan 52
8242 KB Lelystad
Heure de début | 24-11-2015 à 15:50 |
Heure de fin | 1-12-2015 à 15:50 |