Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
LAATSTE KANS!!
Vlot,blond werk, door Johan Aerts, schilder uit IJzendijke
Voorstelling van een boerenerf met een hooiberg en kippen
Olieverf op doek, op paneel (marouflé)
Gelijst, doekmaat 27x40, lijstmaat 40x53
Gesigneerd rechtsonder 'J.Aerts'
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-1-2017 à 13:36 |
Heure de fin | 27-11-2017 à 17:36 |