Jean-Christophe Donnadieu - Représentation mythologique
Sujet | Fleurs et Plantes |
Dimensions | 50 x 40 cm (h x l) |
incl. cadre | 59 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf op doek van J. Akkeringa. Gesigneerd op de voor - en achterzijde.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzendmogelijkheden:
Het werk kan worden verzonden met Postnl.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, is, bij directe betaling na de aankoop, zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
er zit wat craquelé in het werk
Er zit wat craquelé in het werk | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 3-6-2019 à 16:51 |
Heure de fin | 10-6-2019 à 19:56 |