Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho van Johannes Aarts. De litho is rechtsonder door de kunstenaar met potlood gesigneerd. Nummer: 7/12. Afmetingen passe partout blad: h50 x b35 cm. Afmetingen voorstelling: h33 x b25 cm.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in geode staat.
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2017 à 15:03 |
Heure de fin | 11-3-2017 à 20:03 |